Wynajem magazynów - Warszawa

Magazyny i skład celny

Cargo Consultants to skład celny publiczny typu „I”, który umożliwia przedsiębiorcom składowanie i przechowywanie towarów unijnych i nieunijnych. Skład celny zapewnia przedsiębiorcom liczne korzyści. Oprócz oszczędności finansowych poprzez odroczenie płatności cła i podatku, magazynowania, oferta zawiera również etykietowanie, konfekcjonowanie, doradztwo i odprawy celne, czy wsparcie we wprowadzaniu produktów do obrotu i uzyskaniu oznakowania CE.

Lokalizacja

Stolica Polski to niezwykle atrakcyjny obszar kraju – zarówno pod względem komunikacyjnym, jak i inwestycyjnym. Nieustanny rozwój gospodarczy i naukowy, stale udoskonalana infrastruktura i ciągły napływ ludności sprawia, że oprócz najważniejszych instytucji państwowych ma tutaj swoją siedzibę także wiele przedsiębiorstw, z których wiele staje przed problemem składowania towarów.

Nasz obiekt zlokalizowany jest w północno-wschodniej części Warszawy – na osiedlu Tarchomin, w pobliżu tras wylotowych do wszystkich najważniejszych kierunków kraju.

Powierzchnia magazynowa

Całkowita powierzchnia magazynowa wynosi 14 000m2. Składa się ze składu celnego, magazynu czasowego składowania, magazynu krajowego, oraz magazynu na wolnym powietrzu.

Wyposażenie magazynów

W naszym obiekcie znajdują się:

Korzyści

Oferujemy profesjonalny wynajem magazynów, nasze magazyny oraz skład celny są doskonale przystosowane do przechowywania różnych typów towarów. Wyposażyliśmy je w innowacyjny sprzęt, który ułatwia proces przywożenia, rozwożenia oraz układania poszczególnych ładunków. Dostosowujemy się do szczególnych wymagań naszych klientów, zapewniając im dogodne warunki składowania ładunków.

ZapewniamyCargo Consultants Zbigniew Tyszko, Janusz Pietrzak Spółka Jawna
Skład celny publiczny typu I • ul. Spedycyjna 22 • 03-191 Warszawa
tel: +48 22 519 70 81 • +48 22 519 70 82 • email: info@cargoconsultants.com.pl
© Cargo Consultants


Tirspeed